Animacje

Home / Animacje

Tworzymy projekty, które wykraczają poza utarte formy reklamy. Przygotowujemy animacje osadzone w przestrzeni 2D oraz 3D – w zależności od indywidualnych preferencji naszych Klientów. Ustalmy z nimi przed przystąpieniem do prac scenariusz nagrania, zwracając uwagę na fabułę, charakter informacyjny oraz budowanie emocji. Wykorzystując trendy w marketingu i brandingu oraz nowoczesne technologie i techniki komputerowe, przygotowujemy angażujące zainteresowanie widza animacje. Mogą one być czołówką programu telewizyjnego, reklamą produktu, promocją marki, a nawet instruktażem.

W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów stosujemy odmienne techniki, inny rodzaj narracji, odmienne fabuły. Dbamy o dobór odpowiednich środków przekazu, by cała koncepcja miała spójny charakter i odpowiadała profilowi przedsiębiorstwa.

Jest to bardzo popularna forma filmowa, która stworzona została, by opowiadać historie w ciekawy sposób. Dziś nie kojarzą się już wyłącznie z bajkami i kreskówkami dla dzieci – są to cenne narzędzia marketingowe, które oferują niemalże niczym nieograniczone możliwości. Produkcja animacji reklamowych 2D i 3D to skuteczny sposób na zwiększenie zaangażowania internautów oraz Twoich pozostałych odbiorców bez angażowania aktorów, stylisty czy scenografa. Dla naszych Klientów m.in. z Warszawy i z Gliwic tworzymy reklamy:

  • na YouTube
  • na Facebook
  • na LinkedIn
  • na Instagram i TikTok
  • telewizyjne

Ta metoda wizualizacji pozwala na przedstawienie nawet najbardziej skomplikowanych procesów i koncepcji, które trudno przekazać w inny sposób. Animacje reklamowe potrafią przedstawić je w interesujący, a jednocześnie bardzo czytelny i przystępny sposób, dzięki czemu łatwiej się je zapamiętuje. Takie rozwiązanie z powodzeniem stosowane jest przez małe, średnie i duże firmy.

Animacje reklamowe 2D

Wizualizacje 2D to świetne narzędzie sprzedażowe, które doskonale nadaje się do wykorzystywania w kampaniach reklamowych – treści mówione i pisane nie są równie skuteczne. Animacje reklamowe 2D pozwalają zilustrować praktycznie wszystko. Jest to również wspaniała technika do przedstawiania usług i produktów, które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Starannie opracowany projekt, kolorowy obraz oraz odpowiednio dobrany dźwięk pozwalają stworzyć przekaz, który idealnie wpisuje się w profil marki i oczekiwania odbiorców.

Animacje reklamowe 3D

W porównaniu z techniką 2D, animacje reklamowe 3D są bardziej zaawansowaną metodą wizualizacji, gdyż cechuje je trójwymiarowość. Dzięki temu gotowe materiały wyróżniają się znacznie większą realnością obrazu. Projekty w trójwymiarze oferują szeroki wachlarz możliwości. Trójwymiarowy obraz pozwala na przedstawienie produktu z każdej strony. Technika ta chętnie stosowana jest także do prezentacji ekspozycji technologii, projektu oraz urządzenia, a także różnego rodzaju usług i procesów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Realizacja animacji w 5 krokach

Burza mózgów

Pracę nad animacją rozpoczynamy od zebrania niezbędnych informacji, które pomogą nam w dopasowaniu się do Państwa oczekiwań.

Oferta

Następnym krokiem jest przygotowanie przez nas oferty – przedstawienie pomysłu na animację wraz z referencjami oraz wstępnym budżetem.

Preprodukcja

Przedstawienie koncepcji artystycznej oraz scenariusza. Uzgodnienie harmonogramu pracy oraz ostatecznego budżetu. Zachęcamy do stworzenia storyboardu oraz animatiku, który na tym etapie pozwoli Państwu na zwizualizowanie naszego wspólnego pomysłu – opcjonalne.

Produkcja

Przesłanie pierwszego 5-10 sekundowego fragmentu animacji bądź kluczowych elementów. Dopasowanie lektora oraz muzyki – w niektórych przypadkach polecamy wybór na wcześniejszym etapie co pozwoli nam tworzeniu animacji bezpośrednio pod muzykę i/lub lektora dzięki temu skracamy czas produkcyjny.

Animacja

Na tym etapie dostarczamy pierwszą wersję animacji, wprowadzamy ewentualne uwagi oraz poprawki. Następnie dostarczamy finalną wersję, od tej pory mogą Państwo cieszyć się niepowtarzalnym produktem.