Skip links

Animacje

Tworzymy projekty, które wykraczają poza utarte formy reklamy. Przygotowujemy animacje osadzone w przestrzeni 2D oraz 3D – w zależności od indywidualnych preferencji naszych Klientów. Ustalmy z nimi przed przystąpieniem do prac scenariusz nagrania, zwracając uwagę na fabułę, charakter informacyjny oraz budowanie emocji. Wykorzystując trendy w marketingu i brandingu oraz nowoczesne technologie i techniki komputerowe, przygotowujemy angażujące zainteresowanie widza animacje. Mogą one być czołówką programu telewizyjnego, reklamą produktu, promocją marki, a nawet instruktażem.

W zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów stosujemy odmienne techniki, inny rodzaj narracji, odmienne fabuły. Dbamy o dobór odpowiednich środków przekazu, by cała koncepcja miała spójny charakter i odpowiadała profilowi przedsiębiorstwa.

Jest to bardzo popularna forma filmowa, która stworzona została, by opowiadać historie w ciekawy sposób. Dziś nie kojarzą się już wyłącznie z bajkami
i kreskówkami dla dzieci – są to cenne narzędzia marketingowe, które oferują niemalże niczym nieograniczone możliwości. Produkcja animacji reklamowych 2D
i 3D to skuteczny sposób na zwiększenie zaangażowania internautów oraz Twoich pozostałych odbiorców bez angażowania aktorów, stylisty czy scenografa. Dla naszych Klientów m.in. z Warszawy i z Gliwic tworzymy reklamy:

  • na YouTube
  • na Facebook
  • na LinkedIn
  • na Instagram i TikTok
  • telewizyjne

Ta metoda wizualizacji pozwala na przedstawienie nawet najbardziej skomplikowanych procesów i koncepcji, które trudno przekazać w inny sposób. Animacje reklamowe potrafią przedstawić je w interesujący, a jednocześnie bardzo czytelny i przystępny sposób, dzięki czemu łatwiej się je zapamiętuje. Takie rozwiązanie z powodzeniem stosowane jest przez małe, średnie i duże firmy.

Animacje reklamowe 2D

Wizualizacje 2D to świetne narzędzie sprzedażowe, które doskonale nadaje się do wykorzystywania w kampaniach reklamowych – treści mówione i pisane nie są równie skuteczne. Animacje reklamowe 2D pozwalają zilustrować praktycznie wszystko. Jest to również wspaniała technika do przedstawiania usług i produktów, które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Starannie opracowany projekt, kolorowy obraz oraz odpowiednio dobrany dźwięk pozwalają stworzyć przekaz, który idealnie wpisuje się w profil marki i oczekiwania odbiorców.

Animacje reklamowe 3D

W porównaniu z techniką 2D, animacje reklamowe 3D są bardziej zaawansowaną metodą wizualizacji, gdyż cechuje je trójwymiarowość. Dzięki temu gotowe materiały wyróżniają się znacznie większą realnością obrazu. Projekty w trójwymiarze oferują szeroki wachlarz możliwości. Trójwymiarowy obraz pozwala na przedstawienie produktu z każdej strony. Technika ta chętnie stosowana jest także do prezentacji ekspozycji technologii, projektu oraz urządzenia, a także różnego rodzaju usług i procesów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu i skorzystania z naszych usług.