Filmy

Home / Filmy

Nagrywamy dobre filmy… tak można napisać najprościej, ale my nigdy nie chodzimy na skróty i nie szukamy najprostszych rozwiązań. Interesują nas wyłącznie takie rozwiązania, które będą odpowiadały pożądanemu przez naszych Klientów efektowi końcowemu. Tworząc każdy film, rzetelnie przygotowujemy się od strony merytorycznej i technicznej – zajmuje się tym ekipa specjalistów od lat związanych z produkcją filmową i marketingiem. Dzięki temu powstają produkcje spełniające swoją rolę, bo w ramach naszych usług przygotowujemy zarówno spoty reklamowe i promocyjne, jak i filmy korporacyjne, czy instruktaże i szkolenia.

Realizacja filmu w 3 krokach

Tworzymy scenariusz (3-5 dni)*

Biorąc pod uwagę Państwa strategię i potrzeby oraz najnowsze trendy video przedstawiamy pomysły na scenariusz filmu, a następnie razem z Państwem nadajemy mu finalny kształt i ustalamy harmonogram prac.
*Długość ustaleń, zależy od procesu decyzyjnego w Państwa firmie

Nagrywamy materiał (zazwyczaj 1-2 dni zdjęciowe)

Liczbę dni zdjęciowych określamy na podstawie finalnego scenariusza. Materiał nagrywamy w najwyższej rozdzielczości, dzięki profesjonalnemu sprzętowi filmowemu. W zależności od potrzeb umożliwiamy zaangażowanie aktorów i statystów, wynajem studia oraz innych lokalizacji nagrania.

Montujemy i oddajemy gotowy film (do 7 dni)

Nagrany materiał montujemy i poddajemy procesowi postprodukcji (korekcja barwna obrazu, udźwiękowienie etc.) Dobieramy lub komponujemy oryginalny podkład muzyczny odpowiedni do charakteru filmu, a wedle życzenia wzbogacamy materiał o dodatkowe elementy tj. grafiki, animacje, komentarz lektorski. Wraz z filmem przekazujemy Państwu pełnię praw autorskich na wszystkich polach eksploatacji.