Skip links

Produkcja telewizyjnego spotu reklamowego

Bee Production ma na swoim koncie również międzynarodowe produkcje. Ludwig Schokolade GmbH & Co. KG zlecił nam wykonanie spotu reklamowego do telewizji niemieckiej i austriackiej promującego gumy FRITT. Klient współpracował z agencją Specktakulär Werbeagentur GmbH, która zajęła się przygotowaniem scenariusza – na jego podstawie wykonaliśmy realizację filmu. Reżyserię klipu objął Dominik Florian Malak.

Spot reklamowy FRITT do TV 20”

Kompleksowa realizacja filmu reklamowego
 

Stworzenie spotu wymagało wieloetapowych przygotowań – opracowania storyboardów do scenariusza, wyboru lokalizacji, castingu aktorów oraz rzecz jasna realizacji całej produkcji filmowej. Zajęliśmy się postprodukcją w pełnym zakresie, stworzyliśmy packshota, a także przygotowaliśmy dwie wersje spotu: o długości 20 s i skróconej trwającej 13 s.

Na miejsce realizacji filmu wybraliśmy Warszawę. Zdjęcia i intensywna praca na planie trwały przez dwie noce. Odtwórcą głównej roli był niemiecki raper MC FITTI, którego piosenka pt. Boom Diggi wykorzystana jest w spocie. Produkcja zrealizowana została rozmachem – wzięło w niej udział ponad 50 tancerzy i statystów. Zapraszamy do obejrzenia spotów oraz making of z produkcji!