Skip links

PGNiG Obrót Detaliczny

Kompleksowa produkcja spotów reklamowych

W lipcu 2021 roku zajęliśmy się produkcją internetowych spotów reklamowych dla PGNiG Obrót Detaliczny. Odpowiadaliśmy za pełną realizację projektu, począwszy od przygotowania scenariuszy, poprzez przeprowadzenie castingów i wybór lokalizacji, aż po realizację nagrań i finalny montaż materiału. Do stworzenia filmów wykorzystany został sprzęt najwyższej jakości z obiektywami anamorficznymi. Cała produkcja przebiegła bardzo ekspresowo i już w 20 dni powstał gotowy produkt. W nagraniach do filmu udział wzięło 3 dziecięcych aktorów, a ich wizerunek pojawił się również na billboardach outdoorowych w całej Polsce. Celem projektu była promocja Akcji Świadomy Klient, w ramach której PGNiG uświadamia konsumentów w temacie zagrożeń takich jak phishing, cyberprzestępstwo oraz naciąganie.

Spoty Radiowe

Jedną ze składowych projektu były nagrania audio przeznaczone do emisji w radiu ogólnopolskim. Oto backstage ze studia nagraniowego z udziałem dzieci występujących w reklamach:

Animacje promocyjne i instruktażowe

Dla PGNiG wyprodukowaliśmy również szereg animacji promocyjnych i instruktażowych, wyjaśniających sposób użytkowania internetowej platformy do obsługi klienta.

Relacje z wydarzeń

W swojej ofercie mamy również realizację reportaży ze spotkań, konferencji i wydarzeń. Przykładowa relacja z konferencji prasowej, którą przygotowaliśmy dla PGNiG: